POLOHA APARTMÁNU

APARTMÁN VILÉM se nachází v Residenci Costa Calma Sun, ve městě Costa Calma; které leží na východní části ostrova Jandía; ve spodní části ostrova Fuerteventura a je třetí největší město na ostrově.

Fuerteventura je druhý největší ostrov v souostroví Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu, které je součástí Španělska.

Na Fuerteventuře je jedno letiště, které je v severní části ostrova - Aeropuerto de Fuerteventura - je také známé jako letiště El Matorral. Nachází se v El Matorral, 5 km  jihozápadně od hlavního města Puerto del Rosario.

Letiště je od Apartmánu Vilém vzdálené cca 63 km a tak je potřeba po příletu dále počítat s transferem do apartmánu (soukromá přeprava osobním autem, Taxi nebo autobusem).

Město Costa Calma se nachází v nejužším místě ostrova (ze západního pobřeží na východní je to přibližně 4 km). Dříve byla v místě malá vesnička Cañada del Rio, kterou dnes již nelze snadno ve stávající zástavbě rozpoznat. 

Klidná Costa Calma nabízí jen to nejlepší ke strávení dovolené u moře. Je krásná a jelikož její výstavba byla dokonale připravena, nabízí příjemnou dovolenou ve vzájemném souladu hotelů a přírody. 

Dlouhé a překrásné pláže, které se zde nachází, poskytují přes den dostatek soukromí pro každého návštěvníka, jsou fascinujícím místem pro ranní běh, ale také pro večerní, nekonečné procházky.