JAK SE K NÁM DOSTANETE

Costa Calma se nachází v jižní části ostrova Fuerteventura, na východní straně poloostrova Jandia. 

Po vašem příletu na Fuerteventuru, na jediné letiště, které je v severní části ostrova - Aeropuerto de Fuerteventura (známé také i jako letiště El Matorral), 5 km  jihozápadně od hlavního města Puerto del Rosario, vaše dobrodružství dále pokračuje.

Letiště je od Apartmánu Vilém vzdálené cca 63 km a tak je potřeba po příletu počítat dále s transferem do apartmánu, které trvá přibližně 45 - 60 minut, podle aktuální dopravní situace.

Transfer z letiště do Costa Calma - možnosti:

  • soukromé vozidlo s řidičem, který vás bude čekat přímo na letišti a doveze vás až na parkoviště apartmánu. Cena této jednosměrné cesty z letiště k apartmánu je 50 €. Tato služba není zahrnuta v rezervaci apartmánu a je potřeba si ji samostatně objednat.
    Kontakt pro objednání soukromého vozidla: +34 699 017 453 (řidič hovoří česky, španělsky a anglicky);
  • využijte autopůjčovnu přímo na letišti! Rezervujte si své vozidlo na celou dobu pobytu na ostrově a po příletu si jej vyzvedněte na letištním parkovišti, naložte zavazadla a pokračujte rovnou na apartmán;
  • Taxi služba, která parkuje přímo na letišti a doveze vás na jakoukoliv adresu;
  • autobusová doprava linka č.3, spojuje letiště s hlavním městem ostrova (Puerto del Rosario), kde je nutný přestup do linkového autobusu, který dále pokračuje po zvolené trase. Tento transfer trvá přibližně 3,5 hodiny.

Navigace z dálnice k apartmánu

Jízda autem z letiště k apartmánu trvá zhruba 45 - 60 minut, podle aktuální dopravy na silnici. 

Do města Costa Calma se z dálnice F2, ze směru Puerto del Rosario, sjíždí exitem 64, následují dva kruhové objezdy, na kterých se držíte směr Costa Calma. 

Na přiloženém videu je zobrazena trasa od exit 64 k apartmánu.

Doba příjezdu k apartmánu od sjezdu z dálnice trvá přibližně 5 minut